Visual

Stuuflodge

Houd je van kamperen, maar ook van luxe dan is de Stuuflodge echt iets voor jou. Deze luxe safaritenten van maar liefst 45m² groot staan los van de grond op een platform, waardoor ze een perfecte vlakke vloer hebben. De lodges zijn geheel eigentijds ingericht en van alle gemakken voorzien! Zo beschikt elke Stuuflodge over een loungebank, eigen toilet, een wastafel, een kitchinette met magnetron en vaatwasser en een bad op pootjes! De tent beschikt over een luifel van 2 meter waaronder je heerlijk kunt vertoeven en in de killere periodes gebruik je gewoon de kachel! Kortom: heerlijk genieten en je onttrekken aan de hectiek van alle dag.
De lodges Berk 10, 11, 17, 18, 27, 28 en Buur 24 t/m 27 zijn voorzien van een afgesloten veranda. De andere 5 lodges op Berk hebben dit niet, de reden hiervan is dat gasten met een lichamelijke beperking of handicap op deze manier ook gebruik kunnen maken van de lodges.

Wil je precies weten wat je allemaal in de Stuufdlodge kunt vinden? Check dan onze inventarislijst.

De lodges zijn te vinden op Berk 10, t/m 18, 27 en 28, Buur 24, 25, 26 en 27 en Stiefje 27. Klik hier om op de plattegrond te kijken waar de Stuuflodges zich bevinden.

Bij alle lodges zitten ook twee extra standenstoelen, ook al staan deze niet op de onderstaande plattegronden.


Klik op de afbeeldingen voor een vergroting van de lodges.
Links: stuuflodges Berk
Rechts: stuuflodges Buur